
Franse chansons in Podium De Vlam
AlgemeenRHENEN - Op zondagmiddag 25 oktober is er een muziekmiddag in Podium De Vlam. Deze keer met Sarah Isabel, een zangeres met een diepe liefde voor het Franse chanson.
Nostalgie zit in haar natuur: ze heeft moeite met het voorbijgaan van dingen en misschien is dat precies waarom het chanson haar zo dierbaar is. Isabel zingt covers, maar ook eigen werk en begeleidt zichzelf op de piano.
Haar reis naar het chanson kreeg in 2023 een bekroning met het winnen van het Concours de la Chanson Française. Het concours vormde eerder al een springplank voor artiesten als Wende Snijders, Alderliefste en Julie Huard. Met haar vertolking van ‘Voilà’ van Barbara Pravi wist ze de jury en het publiek te overtuigen.
Kortom, een fijne muzikale invulling van de zondagmiddag. Meer informatie over Sarah en haar muziek op https://www.sarahisabel.nl/. Kaarten via www.podiumdevlam.nl.









