Kom gezellig spelen tijdens de Week van de Ontmoeting!

Algemeen

OPHEUSDEN - Op maandag 28 september organiseren Humanitas en Buurtgezinnen een gezellige spelletjesmiddag voor kinderen en ouderen in de bibliotheek in Opheusden.

“Van 15.30 tot 17.00 uur staan er allerlei leuke gezelschapsspelletjes klaar. Dus kom gezellig langs, schuif aan en speel mee!”, aldus de organisatie.

Naast de spelletjes is er ook ruimte om creatief bezig te zijn. Zo kun je onder begeleiding aan de slag met diamond painting. Natuurlijk staat er ook iets te drinken en wat lekkers klaar.

“De middag is voor iedereen. (Kleine) kinderen, ouders, opa’s, oma’s en andere volwassenen zijn van harte welkom om mee te doen. Of je nu samen komt of alleen binnenloopt: iedereen kan aanschuiven. Het gaat vooral om gezelligheid, samen spelen en elkaar ontmoeten. En misschien ontmoet je wel iemand met wie je vaker een spelletje wilt spelen!”

Praktische info

De spelletjesmiddag vindt plaats in het kader van de Week van de Ontmoeting. Deelname is gratis en aanmelden is niet nodig.

Neem voor meer informatie contact op met Froukje van Haut, coördinator Buurtgezinnen in Neder-Betuwe: 0622961694 / froukje@buurtgezinnen.nl.

Uitgelicht

Digitale krant