Kom jij naar een bijeenkomst van NAH-der Betuwe?
Kom jij naar een bijeenkomst van NAH-der Betuwe? Foto: Pixabay

Nieuwe data NAH-der Betuwe-groep bekend

Algemeen

DODEWAARD - Ook na de zomer komen mensen met Niet Aangeboren Hersenletsel (NAH) weer samen tijdens de bijeenkomsten van ‘NAH-der Betuwe’. De nieuwe data voor de rest van 2026 zijn bekend.

De NAH-der Betuwe-groep is een ontmoetingsgroep voor inwoners met Niet Aangeboren Hersenletsel, zoals na een beroerte, hersenbloeding, ongeluk of hersentumor. Tijdens de bijeenkomsten is er ruimte om ervaringen te delen, herkenning te vinden en elkaar te ontmoeten in een ontspannen sfeer. Ook partners of naasten zijn van harte welkom.

De bijeenkomsten vinden plaats op:

- maandag 7 september;

- maandag 12 oktober;

- maandag 9 november;

- maandag 7 december.

De bijeenkomsten zijn van 13.30 – 15.30 uur in het Nannenberghuis te Dodewaard. Deelname is vrijblijvend en kosteloos.

Wilt je meer weten of een keer aansluiten? Neem dan contact op met sociaal werker Lisanne Gesthuizen via 06 1954 4160 of stuur een e-mail naar lisannegesthuizen@welzijnrivierstroom.nl.

Uitgelicht

Digitale krant