
Open avonden bij TTV Sethone
AlgemeenDODEWAARD - Sportief, gezellig en voor iedereen: tafeltennisvereniging Sethone uit Dodewaard organiseert twee open avonden en de Neder-Betuwe Tafeltennis Cup 2026, mede mogelijk gemaakt door een subsidie* van Neder-Betuwe.
Op donderdag 8 en 15 oktober, van 20.00 tot 21.30 uur, zet Sethone de deuren van sportzaal De Eng wagenwijd open voor alle inwoners van Neder-Betuwe. Ervaren leden leren beginners spelenderwijs de basis: batje vasthouden, forehand, backhand en service. Batjes zijn aanwezig, sportschoenen wel graag meenemen. Iedereen heeft weleens getafeltennist, op school, de camping of in de kantine, dus kom gerust langs met de buren, familie of collega’s.
Wie meedoet, kan zich meteen gratis inschrijven voor de Neder-Betuwe Tafeltennis Cup op donderdag 5 november. Dit toernooi staat open voor iedereen die nog geen lid is van een tafeltennisvereniging. Er zijn mooie prijzen te winnen, waaronder een beker en gratis tafeltennissen.
N.B. Interessante bijkomstigheid: vanaf 8 oktober wordt het Multifunctioneel Centrum Dodewaard gefaseerd opengesteld. Dalwagen 78B, Dodewaard. info@sethone.nl, 06 30673751.
*De subsidie komt uit de provinciale regeling voor leefbaarheidsinitiatieven, waarmee de gemeente activiteiten stimuleert die inwoners in beweging brengen en met elkaar verbinden.









