Koor Monda Muziko. (Foto: eigen foto)
Koor Monda Muziko. (Foto: eigen foto)

Optreden koor Monda Muziko

Algemeen

RHENEN - Het Zutphense koor Monda Muziko verzorgt zondag 22 februari een optreden in Podium De Vlam aan de Beukenlaan 2 in Rhenen. Monda Muziko brengt een gevarieerd programma met pop- en wereldmuziek, gelardeerd met een vleugje klassiek. Aanvang 15.30 uur.

Monda Muziko is een a capella-koor met 19 zangers. De naam betekent ‘muziek van de wereld’ in het Esperanto. Esperanto is een kunstmatige taal, gecreëerd aan de hand van talen uit de hele wereld om eenwording en harmonie te bevorderen. En dat is precies wat dit koor nastreeft met zijn wereldmuziek en verschillende stempartijen. 

Het koor is zo’n 15 jaar geleden ontstaan na een cursus Stemvorming. ontwikkeld door Pleun Sluiter, huidig dirigent van Monda Muziko. Na afsluiting van deze cursus bood Pleun haar deelnemers aan deel te nemen aan een nieuw te vormen koor. Na twee seizoenen leidde dat tot een vierstemmig koor. Kaarten verkrijgbaar via www.podiumdevlam.nl of aan de zaal.