Afbeelding
Foto: Welzijn Rivierstroom

November bij Huis van Dodewaard

Algemeen

DODEWAARD - Steeds meer inwoners weten de weg te vinden naar het Huis van Dodewaard. Iedere vrijdag zijn gasten welkom om een gezellige dag met elkaar te beleven. In de middag staat er vaak een activiteit op de planning.

Programma november 

1 nov – Puzzelen en de liefhebbers kunnen een bloem van handwerk maken
8 nov – Spelletjes spelen, ouderwets gezellig!
15 nov – Genieten van een high tea, verzorgd door de vrijwilligers. Ook wordt deze middag het mantelzorgboekje uitgereikt.
22 nov – Een creatieve activiteit in het teken van de herfst.
29 nov – Tijd voor de terugkerende stampottendag! Met meerdere stampotten op het menu valt deze herfstige activiteit onder de gasten goed in de smaak.

Iedereen die het leuk vindt, is welkom om mee te doen aan een activiteit of voor een gezellig gesprekje tijdens een kop koffie. Voor aanmelden of voor vragen, kunt u contact opnemen met huisvandodewaard@swanwelzijn.nl of via 06 82278064. 

Het Huis van Dodewaard kan niet bestaan zonder vrijwilligers. Ze kunnen uw hulp daarom goed gebruiken! Lijkt het u leuk om als vrijwilliger te helpen om de gasten een leuke dag te bezorgen? Bijvoorbeeld als van gastvrouw of als hulp bij de maaltijd of bij een activiteit? Neem dan contact op met Lisanne Gesthuizen, via lisannegesthuizen@welzijnrivierstroom.nl of via 06 19544160. 

Voor meer info over het Huis van Dodewaard: www.swanwelzijn.nl.