
Gezocht: sprekers voor de eerste Pecha Kucha-avond in Elst
ELST - Heb je al eens eerder gehoord van een Pecha Kucha-avond? Vast niet. In Elst is, naar wij weten, nog niet eerder een dergelijk evenement georganiseerd. En dat terwijl in andere delen van het land de mensen in de rij staan om het mee te kunnen maken.
Wat is het dan precies? Een Pecha Kucha-avond (spreek uit: Petsja Koetsja) is een evenement waarbij deelnemers een diavoorstelling van 20 afbeeldingen presenteren, in een totale tijd van 6 minuten en 40 seconden. Elke afbeelding wordt daarbij precies 20 seconden getoond.
Het leuke aan dit concept is dat het geen saaie lezing, seminar of vermoeiende presentatie zal worden, maar het initiatief spoort de sprekers juist aan om creatief en to the point te zijn. En het kan over van alles gaan. Een nieuwe uitvinding, een cool ontwerp, een inspirerende vakantie, een wijs levensverhaal, een apart idee... Zolang het maar interessant is en de moeite van het vertellen waard. Er zijn geen restricties betreffende de inhoud van de presentatie zolang het maar geen louter commercieel praatje is.
Heb je zelf iets interessants te melden? Twijfel dan niet en meld je aan! We hebben plaats voor maximaal 10 sprekers op een avond. En natuurlijk helpen we desgewenst bij het maken van een mooie presentatie.
Informatie over de avond zelf: 25-09; 20.00 – 22.00 uur; locatie: Onder de Toren in Elst; aanmelding: jan.zwier@chello.nl.
-
13:00
-
Feestelijke benefietavond voor Stal Ziggy
12:00
-
Kinderkerstfeest Cunerakerk Rhenen
11:00
-
9:00
-
0:00
-
20 uur geleden
-
Navulbare waterflessen voor leerlingen basisscholen Neder-Betuwe
1 dag geleden
-
1 dag geleden
-
Hipex wint zilveren FD Gazellen Award 2019
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
-
Repair Café Neder-Betuwe
2 dagen geleden
-
Oliebollen van muziekvereniging Kunst na Arbeid
3 dagen geleden
-
Draaiavond bij voetbalvereniging Echteld
3 dagen geleden
-
Kerstdraaiavond bij muziekvereniging Kunst na Arbeid
3 dagen geleden
-
Repair Café Rhenen
3 dagen geleden
-
Kerstconcert kerkkoor in Echteld
3 dagen geleden
-
Gezellige winterdag bij De Warmoes
4 dagen geleden
-
Mammacare bij Bodywear Superstore geeft vertrouwen en vrijheid!
5 dagen geleden
-
Open tennisevenement voor jong en oud
7 dagen geleden
-
Mantelzorgwaardering 2019
7 dagen geleden
-
Uitslag Parencompetitie Bridge Vereniging Lienden
7 dagen geleden
-
ECHTELD - Zaterdag 14 december gaat de voetbalvereniging Echteld weer oliebollen verkopen.
8 dagen geleden
Nieuwsoverzicht
-
Echtpaar Van Zetten viert halve eeuw huwelijksfeest
13:00
-
Feestelijke benefietavond voor Stal Ziggy
12:00
-
Kinderkerstfeest Cunerakerk Rhenen
11:00
-
Otto Gûnther kaartmarathondag bij DFS Opheusden
9:00
-
Landelijke dwarsfluitdag in de Betuwe
0:00